Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy

Koszty wysyłki:

Przesyłka zakupów na terenie Polski wynosi 30 zł .

Istnieje możliwość wysyłki zagranicznej – prosimy nie składać zamówienia w sklepie – tylko skontaktować się z Nami lemi.kontakt@gmail.com – ustalimy indywidualne koszty wysyłki w zależności od kraju do którego paczka ma zostać wysłana oraz wielkości paczki.

There is a possibility of shipping abroad – please do not place an order in the store – just contact us lemi.kontakt@gmail.com – we will set individual shipping costs depending on the country to which the package is to be sent and the size of the package.

Gotowy produkt wysyłamy do Państwa korzystając z usług firmy Inpost, DHL, GLS lub Fedex . Po nadaniu do Państwa przesyłki, otrzymacie od Nas maila z jej numerem.
Standardowo czas dostarczenia przesyłki, od momentu jej nadania to 2 dni robocze. 

Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki przy kurierze. Jeśli paczka/opakowanie/produkt posiada wyraźne ślady uszkodzenia, jest otwarta itp. prosimy o nie odbieranie paczki i niezwłoczny kontakt ze sklepem. Informujemy, iż wysyłany towar jest fabrycznie nowy i nie posiada żadnych wad/uszkodzeń. 

Czas dostawy nie jest tożsamy z czasem realizacji zamówienia. Termin realizacji dostawy wynosi od 5 do 19  dni roboczych (termin liczony jest od dnia złożenia i opłacenia przez klienta zamówienia, na termin składa się zaprojektowanie zamówionego produktu, wyprodukowanie, pakowanie, adresowanie oraz dostarczenie przez firmę kurierską. W przypadku bardzo specyficznych i nietypowych projektów, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć, klient informowany jest o tym fakcie przy składaniu zamówienia. Kolejną sytuacją w której czas realizacji może ulec wydłużeniu jest brak dostępności wybranego koloru farby. W takiej sytuacji, proponujemy klientowi zbliżony odcień z palety RAL lub podajemy termin realizacji związany z dostępnością wybranego przez niego koloru.