O NAS

O NAS

Nazwa Lemi powstała od imion moich córek, psiej i ludzkiej – Lenka i Mia. Ich profile znalazły się również w Naszym logo.
Są moją inspiracją i motywacją.

Projekt Lemi-Stal początkowo miał charakter charytatywny.
Gdy u mojego męża został zdiagnozowany złośliwy rak pęcherza, przeszliśmy w tryb walki, zbieraliśmy środki na leczenie by wygrać.


Pewnego dnia, zepsuł się Nam wieszak w przedpokoju, okres był taki, że wszystkie środki jakie mieliśmy szły na leczenie. Moja najukochańsza babcia, dała mi 100 PLN bym zamówiła nowy wieszak. By trochę oderwać się od rzeczywistości – wymyśliłam, że chciałabym wieszak z amstaffem (Mia jest takiej rasy) – niestety żadna firma nie miała takiego w ofercie – było to w listopadzie 2019 roku. Wykupiłam pierwszą grafikę, znalazłam podwykonawcę. Gotowy wieszak pokazałam na fanpagu Mia Blue Amstaff – który prowadzę od kilku lat.


Dostawałam mnóstwo wiadomości z chęcią zamówienia, zapytania o breloki, o inne rasy. Rozpoczęła się wtedy wspaniała przygoda. Realizowałam zamówienia, organizowałam licytacje – wszystkie wpłaty kierowane były na zbiórkę charytatywną pokrywającą leczenie mojego męża, dodatkowo wspierałam organizacje ratujące zwierzęta robiąc produkty które oni wystawiali na swoich bazarkach. Szukałam najlepszych podwykonawców, uczyłam się tworzyć i projektować własne grafiki. W styczniu 2021 r. postanowiłam zarejestrować działalność, sama utworzyłam sklep internetowy www.lemistal.pl


Do dziś walczymy z rakiem, wygrywamy, głęboko wierzę, że najgorsze mamy za sobą. W miarę możliwości finansowych wspieramy dziś innych.
Nigdy nie można się poddawać, nigdy nie można pozwolić na odebranie sobie nadziei. Byliśmy kilka razy w punktach z których wydawało się, że nie ma wyjścia – a zawsze się znalazło.
Ja znalazłam swoje miejsce na ziemi – uwielbiam swoją firmę, swoich klientów. Fascynuje mnie realizacja nowych projektów. Żywię przekonanie, że moja firma przynosi wielu ludziom radość.

Sabina Włocka-Burdzik

𝗟𝗘𝗠𝗜 – 𝗦𝗧𝗔𝗟 to wyjątkowe miejsce w którym tworzymy projekty CNC, wycinamy je ze stali, malujemy proszkowo.

Tutaj zobaczysz wykonane przez Nas projekty indywidualne-> https://lemistal.pl/2021/04/19/galeria-projekty-indywidualne-cnc-ciecie-laserem-projekty-pod-ciecie-cnc-logo-grafiki-uslugi-graficzne/

✪W centrum naszego zainteresowania są motywy psich ras, ale realizujemy wszelakie pomysły, projekty, podpowiadamy, inspirujemy.

✪Nie jesteśmy firmą produkującą masowo te same wzory, stawiamy na personalizację, indywidualizm, podążanie za potrzebami klienta. Wszystkie Nasze produkty wykonujemy na zamówienie. Prosimy o przemyślane zakupy, nie akceptujemy zwrotów bez podania przyczyny, więcej informacji : https://lemistal.pl/zwroty-i-reklamacje/

✪ Realizujemy Nasze wizje artystyczne

✪ Ręcznie przygotowujemy projekty ze zdjęć, tworząc metalowe portrety, stojaki na miski dla psa z imieniem oraz motywem ze zdjęcia, metalowe zegary, metalowe wieszaki, metalowe mapy świata, metalowe obrazy, metalowe dekory, metalowe dekoracje. Jeśli potrzebujesz wyjątkowej dekoracji, stojaka na miski dla Twojego pieska, prezentu bądź czegokolwiek co można wyciąć na CNC – napisz do Nas lemi.kontakt@gmail.com lub zadzwoń 884118211.